Vysledky Gotha
Gotha
PRETEK č.:15 DÁTUM:11.07.2010 ČAS ŠTARTU: 5:40:00
Kategória :BC Súradnice :50:53:52.8 10:43:34.3
Séria : 10/ 3
Rozpätie : od 592.279 km do 607.032 km
Počasie :
pri štarte:
pri dolete:
POČET NASADENÝCH HOLUBOV: 215 Z TOHO 20 % : 43
Prvý holub :07-S -01403 97 prilet: 1.15:33:25
Rýchlosť:1019.483m/min , vzdial.: 604.978km
Chovateľ :Valíček Ľubomír ZO Turie
Posledný holub :07-S -01401 33 prilet: 1.17:37:09
Rýchlosť: 837.431m/min , vzdial.: 600.564km
Chovateľ :Sudor Vladimír ZO Rajec
Číslo a nazov ZO počet:chov. holubov umiest. %umies %vl.um bodov
1 ZO Rajec 7 58 16 37.21 27.59 1041
2 ZO Kľače 10 60 9 20.93 15.00 737
3 ZO Turie 4 47 10 23.26 21.28 692
4 ZO Lietava 7 50 8 18.60 16.00 701
Spolu: 28 215 43 3171
BODOVACIA TABUĽKA pre pretek č.:15
% poradie body rychlost nad
2 1 - 4 100 982.889
4 5 - 9 97 955.551
6 10 - 13 94 950.583
8 14 - 17 91 941.470
10 18 - 22 88 919.536
12 23 - 26 85 908.455
14 27 - 30 82 879.270
16 31 - 34 79 870.138
18 35 - 39 76 863.177
20 40 - 43 73 837.431
Gotha
PORADIE PODĽA HOLUBOV
P. POR KL ČÍSLO POHL RYCHL DEN,CAS BODY KOEF
1.Valíček Ľubomír,ZO Turie N/U:10/ 4/ 3 R: 00:00:00
bydl:Turie 334 604.978km,P: 2 C: 1 B: 4640
1 1 07-S -01403 97 H 1019.483 1.15:33:25 100 4.651
10 9 07-S -0999 26 H 955.430 1.16:13:12 94 46.512
12 4 06-S -01403 622 H 951.348 1.16:15:55 94 55.814
16 8 07-S -01403 2 H 944.049 1.16:20:50 0 74.419
Spolu 288 bodov
2.Suľovský + Bulejčík,ZO Lietava
N/U:10/ 2/ 2 R:-00:00:02
bydl:Lietava 246 600.015km,P: 8 C: 12 B: 2953
2 8 08-S -01404 858 H 1002.252 1.15:38:40 100 9.302
20 3 07-S -01404 760 H 931.821 1.16:23:55 88 93.023
Spolu 188 bodov
3.Zmrhala M +V,ZO Kľače N/U: 5/ 1/ 1 R:-00:00:01
bydl:Ďurčiná 112 602.455km,P: 12 C: 7 B: 3639
3 2 08-S -01401 940 H 984.189 1.15:52:08 100 13.953
Spolu 100 bodov
4.Dorinský Ján,ZO Kľače N/U: 7/ 4/ 3 R:-00:00:03
bydl:Rajecká Lesná 264
601.610km,P: 1 C: 11 B: 3379
4 2 07-S -01402 266 H 982.889 1.15:52:05 100 18.605
6 1 08-S -01402 882 H 977.724 1.15:55:19 97 27.907
11 4 06-S -01401 2104 H 953.877 1.16:10:42 94 51.163
40 6 09-S -01402 523 H 862.791 1.17:17:17 0 186.047
Spolu 291 bodov
5.Sudor Vladimír,ZO Rajec N/U:10/ 6/ 3 R:+00:00:01
bydl:Rajec 16 600.564km,P: 3 C: 2 B: 4622
5 9 08-SK-55 542 H 978.861 1.15:53:32 97 23.256
9 1 07-S -01401 29 H 955.551 1.16:08:30 97 41.860
17 3 04-S -01401 386 H 941.470 1.16:17:54 91 79.070
22 2 07-S -01401 41 H 919.536 1.16:33:07 0 102.326
42 5 07-S -01401 65 H 839.167 1.17:35:40 0 195.349
43 10 07-S -01401 33 H 837.431 1.17:37:09 0 200.000
Spolu 285 bodov
6.Galik Ján,ZO Kľače N/U: 6/ 1/ 1 R:+00:00:33
bydl:Rjecké Teplice 291
601.233km,P: 13 C: 19 B: 1292
7 1 03-S -1402 0404 H 958.599 1.16:07:12 97 32.558
Spolu 97 bodov
7.Jozef Buček,ZO Rajec N/U:10/ 4/ 3 R: 00:00:00
bydl:Rajec 900 600.095km,P: 4 C: 6 B: 3708
8 6 05-S -01401 313 H 957.726 1.16:06:35 97 37.209
15 10 07-S -01401 913 A 948.417 1.16:12:44 91 69.767
26 9 08-S -01401 51 A 908.455 1.16:40:34 85 120.930
38 5 08-S -01401 726 H 865.959 1.17:12:59 0 176.744
Spolu 273 bodov
8.Mikunda Peter,ZO Lietava N/U: 8/ 3/ 3 R: 00:00:00
bydl:Porubka 137 603.208km,P: 7 C: 5 B: 3727
13 4 08-S -01404 236 H 950.583 1.16:14:34 94 60.465
29 7 09-S -01404 82 H 894.724 1.16:54:11 82 134.884
41 3 08-S -01404 229 A 861.869 1.17:19:53 73 190.698
Spolu 249 bodov
9.Danko Miroslav,ZO Lietava N/U: 8/ 2/ 2 R:-00:00:01
bydl:Podhorie 45 597.215km,P: 9 C: 25 B: 1024
14 8 07-S -01404 542 A 950.122 1.16:08:34 91 65.116
24 5 06-S -01404 709 A 911.523 1.16:35:11 85 111.628
Spolu 176 bodov
10.Pekár Ivan,ZO Lietava N/U: 7/ 1/ 1 R:-00:00:02
bydl:Lietava 596.951km,P: 14 C: 35 B: 466
18 5 08-S -02703 73 H 938.283 1.16:16:13 88 83.721
Spolu 88 bodov
11.Paulini Vladimír,ZO Rajec N/U: 9/ 3/ 3 R:-00:00:03
bydl:Rajec 931 600.497km,P: 5 C: 16 B: 2143
19 7 08-S -01401 1759 H 937.081 1.16:20:49 88 88.372
28 9 08-S -01401 1728 H 898.679 1.16:48:12 82 130.233
34 1 08-S -01401 1800 H 870.138 1.17:10:07 79 158.140
Spolu 249 bodov
12.Valíček Vladimír,ZO Turie N/U: 7/ 3/ 3 R:-00:00:01
bydl:Turie 347 605.156km,P: 6 C: 3 B: 3751
21 2 06-S -01403 43 A 927.418 1.16:32:31 88 97.674
27 3 07-S -01403 521 H 902.500 1.16:50:32 82 125.581
32 6 08-S -01403 169 A 875.030 1.17:11:35 79 148.837
Spolu 249 bodov
13.Dávidik Štefan,ZO Kľače N/U:10/ 2/ 2 R: 00:00:00
bydl:Jasenové 74 599.635km,P: 10 C: 8 B: 3458
23 5 07-S -01402 768 H 919.169 1.16:32:22 85 106.977
33 6 08-S -01402 1072 A 872.937 1.17:06:55 79 153.488
Spolu 164 bodov
14.Janura Štefan,ZO Kľače N/U: 8/ 1/ 1 R: 00:00:00
bydl:Konská 338 601.486km,P: 15 C: 46 B: 85
25 3 08-SK-55 2414 H 910.676 1.16:40:29 85 116.279
Spolu 85 bodov
15.Černanský Štefan,ZO Rajec N/U: 9/ 1/ 1 R:-00:00:03
bydl:Rajec 1012 600.058km,P: 16 C: 4 B: 3736
30 2 06-S -01401 444 H 879.270 1.17:02:27 82 139.535
Spolu 82 bodov
16.Chupáň Ľubomír,ZO Turie N/U:20/ 2/ 1 R:+00:00:45
bydl:Turie 287 604.900km,P: 17 C: 24 B: 1039
31 9 07-S -01403 319 A 877.812 1.17:09:06 79 144.186
39 17 08-S -01403 10 A 863.177 1.17:20:47 0 181.395
Spolu 79 bodov
17.Kavecký M + L,ZO Rajec N/U: 5/ 2/ 2 R:-00:00:03
bydl:Kamenná Poruba 128
603.437km,P: 11 C: 30 B: 777
35 1 07-S -01401 1061 A 869.067 1.17:14:21 76 162.791
36 4 03-S -1401 1999 A 868.734 1.17:14:37 76 167.442
Spolu 152 bodov
18.Štaffen Ľubomír,ZO Turie N/U:10/ 1/ 1 R:-00:00:01
bydl:Turie 428 605.880km,P: 18 C: 9 B: 3435
37 8 09-S -01403 133 A 868.355 1.17:17:44 76 172.093
Spolu 76 bodov